حراست به چه معناست؟

حراست در لغت به معنای پاسداری و مراقبت کردن است. از لحاظ عرف اداری حراست به نهادی تلقی می شود  که در قلب تشکیلات یک سازمان وجود داشته و وظیفه خطیر مراقبت از سلامت اجزای ریز و درشت آن تشکیلات را در برابر انواع و اقسام انحراف های موجود به عهده دارد . حراست به عنوان چشم مدیریت در هر سازمان با توجه به اشراف اطلاعاتی می تواند مشاور خوبی برای آن مجموعه باشد.

 

تماس برای مشاوره

موسسه حفاظتی و مراقبتی محافظین نورسماء امین

دلایل نیاز به موسسات حفاظتی و مراقبتی

 

طبق قانون برنامه چهارم توسعه اقتصادی، سیاسی و اجتماعی جمهوری اسلامی ایران اجازه واگذاری بخشی از خدمات انتظامی و حفاظتی را به مؤسسات با حفظ کنترل و نظارت دقیق پلیس و مدیریت بر نحوه فعالیت‌های بخش خصوصی داده است که در زمینه‌های مختلف از حضور شبگردان و نگهبانان در محلات و مجتمع‌های مسکونی، تجاری و صنعتی تا طراحی، نصب و پشتیبانی سیستم‌های حفاظتی و واردات، تولید، توزیع و نصب سیستم‌های حفاظتی الکترونیکی هشداردهنده در کشور را ساماندهی کند و این فعالیت‌ها را به عنوان یکی از اقدامات اساسی پلیس در پیشگیری از وقوع جرم در دستور کار قرار دهد.

به نوعی می توان گفت موسسات حفاظتی و مراقبتی در وظیفه پر اهمیت ایجاد امنیت و ثبات برای زندگی بهتر در سطح جامعه و همچنین مراقبت از انواع دزدی ها در موسسات و شرکت های گوناگون کمک کننده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران میباشد.

تجهیزاتی که پرسنل و نیروهای حراستی محافظین نورسماءامین از آن استفاده میکنند

موسسات حفاظتی و مراقبتی که دارای مجوز های لازم از نهاد های ذی صلاح و مرتبط هستند برای تامین و ایجاد امنیت و حفظ فضای مطلوب کسب کار های مختلف و همچنین مکان های عمومی و خصوصی، نیازمند تجهیزات و سیستم های امنیتی لازم هستند که در مجموعه محافظین نور سماء امین این تجهیزات به طور کامل و به صورت استاندارد مورد استفاده قرار می گیرد و در این خصوص مشاوران زبده مجموعه آماده خدمت رسانی به اشخاص و مجموعه های تحت قرارداد میباشند.

گیت های حفاظتی

سیستم اعلام سرقت

موسسه حفاظتی و مراقبتی نورسما

دوربین مداربسته

اسپری فلفل راهبند های الکترونیکی